Czwartek, 09 Kwiecień 2020 r. ,   Marii, Dymitra
pościel

Reklamowe24

   4
Firma Reklamowe24 jest liderem polskiego rynku w branży gadżetów reklamowych. W jej ofercie można znaleźć między innymi koszulki, torby, słodycze reklamowe (w tym czekoladki reklamowe), długopisy, drobną elektronikę, akcesoria biurowe i wiele innych artykułów. Niemal każdy z produktów może zostać opatrzony logiem Klienta. Interesującą pozycją w katalogu są słodycze reklamowe. Cieszą się one dużym zainteresowaniem podczas targów, konferencji, oraz szkoleń. 

Czekoladki reklamowe mogą się okazać ciekawym pomysłem na okolicznościowy prezent dla kontrahentów bądź pracowników. Taki słodki prezent, w dodatku opatrzony logiem firmy, z pewnością wzbudzi pozytywne uczucia u obdarowanego. Reklamowe24 działa na rynku od roku 2007, przez ten czas firma obsłużyła tysiące Klientów i nabyła ogromnego doświadczenia w swojej dziedzinie. 

W parze z doświadczeniem idzie odpowiedzialność, dlatego każdy logotyp nadesłany przez Klienta jest indywidualnie dostosowywany przez grafików, a bezpośrednio przed rozpoczęciem nadruku przygotowywana jest wizualizacja gotowego produktu z logotypem. Wszystko po to, by gadżet spełniał oczekiwania Klienta.
Adres
ul. Zgierska 249a
91-495 Łódź
Strona WWW
Telefon
NIP
7262552678
REGON
100285554